Ministerstvo obrany » Zpět na předchozí stránku » Nejlepší vojenští manažeři převzali ocenění

Nejlepší vojenští manažeři převzali ocenění

V březnu 2005 byla zahájena soutěž Vojenský manažer roku, jejímž hlavním cílem bylo motivovat vedoucí zaměstnance Armády České republiky.

Soutěž, do níž se zapojilo celkem 65 vojáků v činné službě, byla veřejná a dobrovolná. Měla stanovena přesná kritéria hodnocení a uskutečnila se ve čtyřech kategoriích. Hlavním gestorem soutěže byl náčelník Generálního štábu Armády České republiky generálporučík Pavel Štefka.

Ten také v pondělí 30. ledna 2006 předal dvěma generálům, patnácti důstojníkům a jednomu praporčíkovi ocenění za nejlepší umístění v soutěži.

„Soutěž má za sebou zkušební období a věřím, že se o ní v příštím roce bude vědět ještě více, svůj cíl ale určitě splnila, motivovala a rozšíříme ji zřejmě o další kategorie,“ řekl generálporučík Pavel Štefka při udělení ocenění.

Úspěšným manažerům při předávání odměn gratulovali náměstkové ministra obrany Pavel Štalmach a Martin Bělčík.

Nejlepšími vojenskými manažery se ve svých kategoriích stali: ředitel Ústřední vojenské nemocnice v Praze plukovník Štefan Brunclík, velitel prostějovských specialistů plukovník Ondrej Páleník, náčelník odboru bojové přípravy z velitelství společných sil v Olomouci podplukovník Jiří Koch, náčelník oddělení z velitelství sil podpory a výcviku ve Staré Boleslavi podplukovník Bohuslav Kletečka, náčelník operační skupiny výsadkového mechanizovaného praporu z Chrudimi kapitán Ladislav Švejda a velitel strážní roty z Libavé kapitán Václav Přikryl.

Vojenští manažeři 1 Vojenští manažeři 2 Vojenští manažeři 3 Vojenští manažeři4 Vojenští manažeři 5